Nabożeństwa Niedzielne godz. 11:00
служіння 14:00

Bilety na ODNFEST 2019

 

2 czerwca 2019 roku Stadion Wrocław będzie miejscem wyjątkowego wydarzenia.

W tym roku zwieńczeniem trzeciej już edycji ODNOWIENIE FESTIVAL, organizowanego przez Wrocławskie Przymierze Pastorów, będzie spotkanie z udziałem gościa specjalnego – Nicka Vujicica, który inspiruje miliony ludzi na całym świecie.

Nick Vujicic jest mówcą motywacyjnym, ewangelistą, autorem międzynarodowych bestsellerów i dyrektorem organizacji Life Without Limbs. Urodził się bez kończyn, ale dzięki wsparciu rodziny i wierze w Boga pokonał ograniczenia wynikające z niepełnosprawności. Jest szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, który przemawiał już do ponad 600 milionów ludzi na całym świecie na temat pokonywania życiowych przeciwności, motywacji i duchowej przemiany. Nick bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych – na Facebooku ma ponad 9 miliony fanów, a film z jego udziałem pt. „Cyrk motyli” obejrzało już ponad 20 milionów widzów z całego świata.

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu, jakim cieszyły się poprzednie wystąpienia Nicka Vujicicia w naszym kraju, organizatorzy przygotowali 40 tysięcy darmowych wejściówek. Szczególną wagę przywiązano przy tym do tego, by w wydarzeniu mogły wziąć osoby niepełnosprawne, dlatego na Stadionie Wrocław przygotowanych zostanie dla nich ponad 2 tysiące miejsc.

DARMOWE wejściówki dostępne od 15 kwietnia na ebilet.pl

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.