Nabożeństwa Niedzielne godz. 11:00

GRUPY DOMOWE

To miejsca wzrastania w Chrystusie, budowania relacji z Bogiem i ludźmi,
wspierania się wzajemnie. To platforma łącząca ludzi poprzez relacje w małych grupach, której celem jest wspólne upodabnianie się do Chrystusa, wzrastanie we wzajemnej miłości, poświęceniu i realizacji swoich talentów dla rozwoju Jego Królestwa w Kościele i poza Kościołem.
K I E D Y
Poniedziałek 18:00
G D Z I E
Różanka
L I D E R
Jasia Pytel

„Ja jestem z tobą, aby Cię ratować mówi Pan.” (Jer. 1:8)

Na naszej grupie spotykają się młodzi i starsi. Jesteśmy grupą mieszaną wiekiem, gdyż takie grupy uzupełniają się, dzieląc Słowem Bożym i swoimi historiami. Chcemy się spotykać i mieć relację z Panem Bogiem w poznawaniu Prawdy kim jest dla nas Pan Jezus.

K I E D Y
Poniedziałek 18:00 (co 2 tyg.)
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Robert Lubczyński
rlubcz@wp.pl Nasza grupa skierowana jest do osób pragnących studiować SŁOWO BOŻE. Chcemy pogłębiać nasze relacje z BOGIEM wspierając się wzajemnie i dążąc do naśladowania naszego Pana JEZUSA CHRYSTUSA.
K I E D Y
Poniedziałek 19:00
G D Z I E
Mirków
L I D E R
Regina Makowska
makowska.regina@gmail.com Jesteśmy Grupa Sąsiedzką, poznajemy Pana Boga przez studium Biblii. Zaczęliśmy ST i równolegle Ewangelie z NT. Modlimy się o siebie nawzajem i pogłębiamy relacje.
K I E D Y
Poniedziałek 19:00
G D Z I E
Krzyki
L I D E R Z Y
Marek Stembalski
SPOTKANIA DLA MĘŻCZYZN
m.stembalskii@gmail.com Inspiracją do powstania tej grupy była historia 300 wojowników Boga i Gedeona która znajduje się w Księdze Sędziów. To w tej historii Bóg pomaga wybrać Gedeonowi grupę 300-stu, która stanęła do zwycięskiej walki z wielotysięczną armią przeciwnika. Bóg uczy nas poprzez tą historię, że (parafrazując) nie chodzi o ilość ale o jakość. Dziś obecnie w kościele jest wielu facetów, ale nie wielu jest gotowych by toczyć zwycięską walkę z przeciwnikiem i toczyć bój o budowanie Królestwa Bożego. Na tej grupie chcemy poznawać Boże Słowo, inspirować się obserwując życie bożych mężów. Będziemy rozmawiać o tym, co to znaczy być ojcem i mężem we współczesnym świecie, szukać Bożej woli dla naszego życia i wspierać się w naszych męskich wojenkach, które toczymy każdego dnia. Chcemy ramię w ramię – tarcza w tarczę – toczyć dobry bój o nasze rodziny, nasze małżeństwa. Chcemy modlić się i błogosławić nasze żony, nasze córki, naszych synów, ale nade wszystko chcemy uczyć się co to znaczy być uczniem Jezusa. Jeśli rozumiesz, że życia każdego Bożego wojownika codziennie zaczyna się na kolanach i chcesz być prawdziwie uczniem Jezusa Chrystusa, jeśli chcesz czegoś więcej niż tylko niedzielne chrześcijaństwo i chcesz pójść dalej i głębiej w swojej relacji z Bogiem, to zapraszamy Ciebie serdecznie na męską grupę. To tu zbudujesz relację z innymi facetami i mam nadzieję za każdym razem wyjdziesz zachęcony i zbudowany tym co Bóg robi w naszym życiu.
K I E D Y
Wtorek 18:00 (co 2 tygodnie)
G D Z I E
Księże Małe
L I D E R Z Y
Monika Surówka, Marta i Grzegorz Byrka
SPOTKANIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI
monika.surowka@o2.pl

Spotkania kierowane są do rodzin, ważną ich częścią są dzieci. Wierzymy, że podstawą silnego Kościoła jest rodzina ufająca Bogu, strzegąca Jego dróg, budowana na fundamencie jakim jest Jezus Chrystus. Chcemy stworzyć przestrzeń, aby rodzice mogli wzrastać, zatrzymać się w codziennym biegu i spojrzeć na swoje życie z Bożej perspektywy, doświadczyć miłości Boga jako Ojca, poznawać Jego Słowo.

Spotkania odbywają się co dwa tygodnie we wtorki od godziny 18 w dzielnicy Księże. Zaczynamy wspólnym posiłkiem wraz z dziećmi 🙂 Następnie mamy czas na głębsze rozmowy i studiowanie Biblii. 

K I E D Y
Wtorek 18:00
G D Z I E
Machnice / Wisznia Mała
L I D E R Z Y
Wojciech i Aleksandra Nowak, Grzegorz Kuczek
matejkowojciech@interia.pl

Jesteśmy małą grupą która cały czas się powiększa i która pragnie poznawać Słowo Boże oraz uwielbiać naszego Pana pieśnią i sercem.
Mamy dużo miejsca więc pomieścimy sporo osób dzielących nasze pragnienia. Zapraszamy każdego kto szuka Bożej prawdy, miłości i wsparcia.
Zapraszamy również osoby uzależnione i bezdomne, ofiary przemocy domowej i ich rodziny. 

K I E D Y
Wtorek 18:00
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R K A
Jadwiga Łoś-Ujda
jadlos@poczta.onet.pl Grupa dla każdego
K I E D Y
Wtorek 18:30
G D Z I E
Sołtysowice
L I D E R Z Y
Lidia i Marek Dubaj
pan.marek.dubaj@gmail.com Tel.732 733 423 Jesteśmy małżeństwem z 30-letnim doświadczeniem, w którym różnie bywało - zwłaszcza, gdy nie znaliśmy Boga, a także rodzicami dwóch dorosłych córek i syna. Nawróciliśmy się w 1992 r. i od tamtego czasu pragniemy budować nasze życie na mocnym fundamencie jakim jest Jezus Chrystus. Zapraszamy osoby chętne do wzrastania w poznawaniu naszego Pana i Zbawiciela oraz Jego Słowa na wspólne dzielenie się codziennym życiem z Bogiem i studium Słowa Bożego.
K I E D Y
Wtorek 18:30
G D Z I E
Swojczyce
L I D E R Z Y
Iwona i Maciej Finke
m.finke68@gmail.com

Jesteśmy małżeństwem z ponad 30-letnim stażem. Mamy dorosłego syna, który wraz z żoną idzie przez życie z Panem Bogiem. Grupa jest skierowana do osób borykających się z problemami uzależnień, współuzależnień i innych. Na spotkaniach dzielimy się swoimi problemami i sukcesami. Odpowiedzi szukamy w Piśmie Świętym. Budujemy relacje, modlimy się o sprawy bieżące, a to wszystko przy wspólnie przyrządzonym posiłku.

K I E D Y
Wtorek 19:00
G D Z I E
Tarnogaj
L I D E R Z Y
Dominika i Maciek Kędzia
kedzia.maciej@gmail.com; dominika.behrendt8@gmail.com Jesteśmy kameralną grupą. Spotkanie otwierane jest modlitwą, dzielimy się tym co wydarzyło się przez ostatni tydzień budując relacje, następnie przechodzimy do omawiania konkretnego tematu na bazie fragmentów Słowa Bożego. Kończymy również modlitwą w której wstawiamy się zazwyczaj o sprawy bieżące i o tych którzy się źle mają, ale też dziękując za rzeczy, które z Bożą pomocą udało się osiągnąć. Na grupie przeważają osoby młode (średnio ok 30 r.ż.), które znają już fundamenty wiary, ale nasze drzwi otwarte są dla każdego! Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do grupy, prosimy o kontakt mailowy.
K I E D Y
Wtorek 19:00
G D Z I E
Golińsk k/Wałbrzycha
L I D E R
Rafał Rutkowski
tel.730 909 231 Nasza grupa domowa to wspólne uwielbienie Pana, czytanie Słowa i budowanie relacji.
K I E D Y
Środa 10:00 (co 2 tygodnie)
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R K A
Dorota Sobczuk
sobczuk.dorota@gmail.com Na grupę zapraszam mamy z małymi dziećmi. W czasie spotkań modlimy się, rozmawiamy, dzielimy swoimi przemyśleniami na temat fragmentów z Biblii. Chcemy w okresie, w którym dużo myśli kręci się wokół dzieci, skupić się na Bogu i przybliżyć do Niego. Spotkania odbywają się co 2 tygodnie w środy o 10:00 w mieszkaniu jednej z mam, gdzie można w komfortowych warunkach nakarmić maluszki:)
K I E D Y
Środa 18:00
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Olga i Tomasz Bartosik
o.olech@me.com Wymieniając osobiste odczucia i doświadczenia na bazie bieżących kazań i dotyczących ich fragmentów Słowa, szukamy odpowiedzi na pytanie; jaki jest Bóg oraz prawdy o sobie samych i bożej woli dla codziennego życia.
K I E D Y
Środa 18:30
G D Z I E
Trzebnica | Raszów
L I D E R Z Y
Dagmara i Jarek Czułek
image27@wp.pl Zapraszamy wszystkich poszukujących Prawdy. Wspólnie poznajemy czym jest prawdziwe chrześcijaństwo studiując Słowo Boże, wspierając się wzajemnie i modląc się o wszystkie te rzeczy, które potrzebują naszego wsparcia i wstawiennictwa.
K I E D Y
Środa 19:00
G D Z I E
Smolec
L I D E R Z Y
Przemek i Asia Loho
plohmsg@gmail.com Nasza grupa jest dla każdego, kto chce podążać za Jezusem Chrystusem i w oparciu o Słowo Boże budować siebie i relacje z innymi ludźmi.
K I E D Y
Środa 19:00
G D Z I E
Partynice
L I D E R Z Y
Małgorzata i Artur Leonczuk
Na spotkaniach pragniemy poznawać Boga coraz bardziej i odkrywać kim jesteśmy w Bogu, aby żyć mądrze i zgodnie z powołaniem, jakie ma dla nas Bóg! 
K I E D Y
Środa 19:00
G D Z I E
Centrum
L I D E R Z Y
Joanna i Filip Czyżak
Jesteśmy grupą która zrodziła się z potrzeby -  potrzeby rozmowy i studiowania Pisma. Wierzymy, że Kościół jest silny, gdy ludzie mają ze sobą relacje. I to przyświeca nam podczas naszych spotkań. W skład naszej grupy wchodzą osoby zarówno zaraz po studiach, jak i większym doświadczeniem życiowym. Zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jesteśmy otwarci na Boga oraz na nasze reflekcje na temat Pisma, dlatego podczas naszych spotkań nie ma wykładów, jest rozmowa. A prowadzący pełni rolę moderatora. Zapraszamy do kontaktu i uczestnictwa w naszych spotkaniach.
K I E D Y
Czwartek 17:30
G D Z I E
Stabłowice
L I D E R
Agata i Kamil Borysiuk
jfkamil@gmail.com Prowadzimy grupę głównie dla rodzin z dziećmi. Mamy pragnienie by się spotykać, uwielbiać Boga i rozważać Jego Słowo. Chcemy także wspólnie uczyć się jak rozpoznawać Bożą wolę i słuchać Jego głosu na co dzień. We speak English so if you are a foreigner, feel free to catact us. 
K I E D Y
Czwartek 18:00
G D Z I E
Strzelin
L I D E R
Kasia i Grzegorz Rybak
katarzyna.rybak007@gmail.com Przerabiamy Fundamenty Wiary, ucząc się żyć z Bogiem każdego dnia. Grupa jest głównie dla nowych osób, które chcą budować swoje życie na jedynym prawdziwym fundamencie - Panu naszym Jezusie Chrystusie! Serdecznie zapraszamy : )
K I E D Y
Czwartek 18:00
G D Z I E
Chrząstawa Wielka
L I D E R Z Y
Renata i Thomas Mayer
reniamayer@gmail.com Jer.6:16 Tak mówi Pan: przystańcie na  drogach i patrzcie, pytajcie się o odwieczne ścieżki, która to jest droga do dobrego i chodźcie nią, a znajdziecie odpoczynek dla waszej duszy ! Koh.3:1 Wszystko ma swój czas i każda sprawa pod niebem ma swoją porę: 2. jest czas rodzenia i czas umierania 3. jest czas zabijania i czas leczenia 4. jest czas płaczu i czas śmiechu Mt.18:20 Albowiem gdzie dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem pośród nich. Jesteśmy grupą w wieku od 20 plus do 60 plus. Spotykamy się z potrzeby serca i chcemy więcej Obecności i poznania Boga. Chcemy zrozumieć czego dokonał Jezus Chrystus dla nas na krzyżu. Otwierając nasze serca dla Boga i bliźniego razem budujemy naszą wiarę, choć mówimy różnymi językami ( polski, niemiecki, angielski i migowy dla niesłyszących) to chcemy być jednego ducha - Ducha Chrystusowego ! Jana.8:32 …I poznacie Prawdę a Prawda was wyswobodzi. Jan.14:6 Ja jestem droga i prawda i żywot… Psalm 37: 5 Powierz Panu drogę swoją, Zaufaj mu, a On wszystko dobrze uczyni… Zapraszamy każdą osobę, która chciałaby do nas dołączyć aby poznać jak dobry jest Bóg ! Przyjdź i się przekonaj :)
K I E D Y
Piątek 18:30
G D Z I E
Stabłowice
L I D E R Z Y
Kateryna i Dima Roslov
roslovdm@gmail.com

„Mniej nas, więcej Jezusa”
Celem naszych spotkań jest wspieranie duchowego rozwoju w Panu Jezusie Chrystusie poprzez studiowanie i zastosowanie Pisma Świętego w codziennym życiu oraz budowanie wzajemnych relacji pomiędzy sobą.

K I E D Y
Piątek 18:30
G D Z I E
Stabłowice
L I D E R Z Y
Gosia i Robert Fibik
robertfibik@o2.pl

Pragniemy budować.
Samemu być budowanym i budować innych mając pozytywny(wznoszący) wpływ na siebie.
Dlatego ćwiczymy się w dostrzeganiu tego, ile już mamy, starając się prowadzić nasze serca do miejsca wdzięczności. Te miejsce daje świadomość o tym, Kto jest twórcą fundamentu i daje siły aby budować dalej.
Nie da się budować bez planów, dlatego na spotkaniach wspólnie pochylamy się nad Bożym Słowem.
Budować można samemu, ale to dzięki innym ludziom dzieje się to zdecydowanie lepiej i szybciej.
Fundamentu bowiem nikt nie może położyć innego, jak ten, który jest położony, a którym jest Jezus Chrystus.
1 Koryntian 3:11
K I E D Y
Sobota 19:00
G D Z I E
Centrum
L I D E R Z Y
Anatolij Pustowoj
Pustovoy07@gmail.com

Jesteśmy uczniami Jezusa Chrystusa: kochamy Boga, pomagamy ludziom.