NABOŻEŃSTWA NIEDZIELNE: 9:30 i 11:30

GRUPY DOMOWE

grupy
domowe

Grupy domowe są spotkaniami ludzi, szukających Boga, mających pytania, które czasem trudno zadać w niedzielnym zgiełku oraz  którzy chcą nawiązywać i poszerzać relacje z innymi. To moment który wyrywamy codziennej gonitwie aby przystanąć i wspólnie studiować Biblię, omawiać kazania, pochylać się nad tematami które nas nurtują, wspierając się nawzajem poprzez rozmowy, modlitwy, słuchanie naszych historii. Jest to również czas, dzięki któremu możemy uczyć się wychodzenia z anonimowości, o którą tak łatwo gdy jesteśmy w dużej grupie osób; w tłumie.
K I E D Y
Poniedziałek, g. 18:00 (co 2 tyg.)
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Robert Lubczyński
rlubcz@wp.pl Nasza grupa skierowana jest do osób pragnących studiować SŁOWO BOŻE. Chcemy pogłębiać nasze relacje z BOGIEM wspierając się wzajemnie i dążąc do naśladowania naszego Pana JEZUSA CHRYSTUSA.
K I E D Y
Poniedziałek godz. 20:00
G D Z I E
Krzyki
L I D E R Z Y
Marek Stembalski
SPOTKANIA DLA MĘŻCZYZN
mstembalski@orange.pl Inspiracją do powstania tej grupy była historia 300 wojowników Boga i Gedeona która znajduje się w Księdze Sędziów. To w tej historii Bóg pomaga wybrać Gedeonowi grupę 300-stu, która stanęła do zwycięskiej walki z wielotysięczną armią przeciwnika. Bóg uczy nas poprzez tą historię, że (parafrazując) nie chodzi o ilość ale o jakość. Dziś obecnie w kościele jest wielu facetów, ale nie wielu jest gotowych by toczyć zwycięską walkę z przeciwnikiem i toczyć bój o budowanie Królestwa Bożego. Na tej grupie chcemy poznawać Boże Słowo, inspirować się obserwując życie bożych mężów. Będziemy rozmawiać o tym, co to znaczy być ojcem i mężem we współczesnym świecie, szukać Bożej woli dla naszego życia i wspierać się w naszych męskich wojenkach, które toczymy każdego dnia. Chcemy ramię w ramię – tarcza w tarczę – toczyć dobry bój o nasze rodziny, nasze małżeństwa. Chcemy modlić się i błogosławić nasze żony, nasze córki, naszych synów, ale nade wszystko chcemy uczyć się co to znaczy być uczniem Jezusa. Jeśli rozumiesz, że życia każdego Bożego wojownika codziennie zaczyna się na kolanach i chcesz być prawdziwie uczniem Jezusa Chrystusa, jeśli chcesz czegoś więcej niż tylko niedzielne chrześcijaństwo i chcesz pójść dalej i głębiej w swojej relacji z Bogiem, to zapraszamy Ciebie serdecznie na męską grupę. To tu zbudujesz relację z innymi facetami i mam nadzieję za każdym razem wyjdziesz zachęcony i zbudowany tym co Bóg robi w naszym życiu.
K I E D Y
Wtorek, godz. 18:00
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Kamila Krawczyk
kamilakrawczyk@wp.pl Jesteśmy grupą młodych ludzi, która chce szukać Boga i poznawać Jego serce. Wierzymy, że prawdziwym szczęściem człowieka jest być blisko Boga, więc chcemy wspólnie czytać Słowo Boże, rozmawiać o nim i modlić się o siebie nawzajem. Jezus był mistrzem relacji - cieszymy się, że możemy od Niego uczyć się, jak być razem.
K I E D Y
Wtorek, godz. 18:30
G D Z I E
Gajków
L I D E R
Viola i Mirosław „Klekot” Walczak
miroslaw.walczak@schwroclaw.pl Przerabiamy Fundamenty Wiary, ucząc się żyć z Bogiem każdego dnia. Grupa jest głównie dla nowych osób, które chcą budować swoje życie na jedynym prawdziwym fundamencie - Panu naszym Jezusie Chrystusie! Serdecznie zapraszamy : ) Mirek i Viola
K I E D Y
Wtorek, godz. 19:00
G D Z I E
Partynice
L I D E R Z Y
Małgorzata i Artur Leonczuk
Wybraliśmy się w podróż przez całą Biblię. Pragniemy poznać jak cała Biblia przedstawia Boga. Studiujemy Boże Słowo, słuchamy wykładów, rozmawiamy i modlimy się.
K I E D Y
Wtorek godz. 18:30
G D Z I E
Sołtysowice
L I D E R Z Y
Lidia i Marek Dubaj
lidiamarek@poczta.onet.pl Jesteśmy małżeństwem z 30-letnim doświadczeniem, w którym różnie bywało - zwłaszcza, gdy nie znaliśmy Boga, a także rodzicami dwóch dorosłych córek i syna. Nawróciliśmy się w 1992 r. i od tamtego czasu pragniemy budować nasze życie na mocnym fundamencie jakim jest Jezus Chrystus. Zapraszamy osoby chętne do wzrastania w poznawaniu naszego Pana i Zbawiciela oraz Jego Słowa na wspólne dzielenie się codziennym życiem z Bogiem i studium Słowa Bożego.
K I E D Y
Środa, godz. 18:00
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Adam Piechula
apiechula@wp.pl Wymieniając osobiste odczucia i doświadczenia na bazie bieżących kazań i dotyczących ich fragmentów Słowa, szukamy odpowiedzi na pytanie; jaki jest Bóg oraz prawdy o sobie samych i bożej woli dla codziennego życia.
K I E D Y
Środa, godz. 19:00
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Beata Koleśnik
atanat@gmail.com Przechodzimy przez Księgi Biblijne zastanawiając się, w jaki sposób odkrywane treści pomogą przemienić nam naszą codzienność. Możemy wspólnie uczyć się dostrzegać, że ani Stary Testament, ani Nowy, nie stracił na swej aktualności, a zrozumienie zasad biblijnych może pomóc w funkcjonowaniu we wszystkich aspektach życia. Pragniemy też pogłębiać relacje między sobą, poprzez modlitwę, rozmowy i słuchanie siebie nawzajem.
K I E D Y
Środa, godz. 18:30
G D Z I E
Muchobór Wielki
L I D E R
Grzegorz Byrka
grzegorz.byrka@schwroclaw.pl Jesteśmy grupą osób w przedziale wiekowym 25-35 lat. Jesienią i zimą 2018 poruszamy tematy związane z upamiętaniem. Przyglądamy się temu, co kolejne Księgi mówią na ten temat, próbując odnieść je do rzeczywistości XXI wieku; tego jak patrzymy na świat i co w naszym życiu stoi na przeszkodzie pełnej relacji z Bogiem.
K I E D Y
Środa, godz. 18:30
G D Z I E
Oporów
L I D E R Z Y
Mariusz i Monika Surówka
mariusz.surowka@gmail.com monika.surowka@o2.pl Nasza grupa jest dla osób, którzy chcą być naśladowcami Chrystusa, czytać wspólnie Pismo Święte, poznać bliżej Boga a przy okazji siebie nawzajem. ? Na spotkaniach budujemy więzi poprzez rozmowę, wymianę swoich doświadczeń, wzrost, stawiamy wspólnie czoła wyzwaniom każdego tygodnia i uczymy się być kimś więcej niż tylko fanem Jezusa.
K I E D Y
Środa, godz. 19:00
G D Z I E
Gajowice
L I D E R
Dorota i Marek Sobczuk
sobczuk.marek@gmail.com Nasza grupka składa się głównie z osób przed 30, ale nie jest to żadnym kryterium uczestnictwa. ? Bardzo ważne są dla nas relacje między uczestnikami grupy – zawsze jest czas na luźne rozmowy, poznawanie siebie, modlitwy o swoje potrzeby, wspólne wyjścia do kawiarni, ale dbamy też o to, żeby nasza relacja z Bogiem się pogłębiała. Na spotkaniach głównym elementem jest dyskusja, najczęściej na tematy dotyczące praktycznego zastosowania Bożego Słowa w naszym codziennym życiu. Wspólnie dążymy do tego, żeby stawać się dojrzałymi chrześcijanami, pełnymi pasji dla Boga i miłości do ludzi. Serdecznie zapraszamy!
K I E D Y
Czwartek, godz. 10:00-12:00
G D Z I E
Yongsters-Coffee, Legnicka 57J
L I D E R
Dorota Biały
SPOTKANIA DLA MAM (Mamy Maluchów)
bialy.dora@gmail.com Z myślą o mamach małych dzieci powstała grupa "Mamy Maluchów". Jest to okazja, żeby poznać inne mamy, podyskutować o wartościach chrześcijańskich i o naszych doświadczeniach. Chcemy zachęcać siebie nawzajem; budować relacje z Jezusem i być prowadzoną przez Ducha Świętego w tym, jak prowadzimy nasze domy i rodziny ku Jego chwale! Proszę o kontakt, ponieważ miejsce spotkanie może się zmienić!
K I E D Y
Czwartek, godz. 19:00
G D Z I E
Stabłowice
L I D E R Z Y
Agata i Mariusz Roman
romanmariusz@gmail.com Podczas spotkań chcemy skupić się na odkrywaniu prawd zawartych w Biblii. Chcemy poruszać się przede wszystkim po tematach, które wg Biblii są kluczowe. Pragniemy stać na trwałym fundamencie, który pozwoli nam utrzymać wszystko to, co Bóg dotychczas zdołał zbudować w naszym życiu. Wierzymy, że mocne podstawy są tym, od czego powinniśmy zacząć budowlę oraz tym co potrzebujemy nieustannie wzmacniać.
K I E D Y
Piątek, godz. 19:00
G D Z I E
Kowale | Strachocin
L I D E R Z Y
Honorata Durak i Adam Raś
Adam.Ras@dominoservice.pl honorata.durak@gmail.com W tym roku w piątki, nadal w różnych miejscach, więc konieczny kontakt mailowy! Na spotkaniach próbujemy zmierzyć się z różnymi tematami, które zajmują myśli, serca lub uwagę uczestników i rozpatrzeć je z perspektywy chrześcijańskiej.
K I E D Y
Piątek, godz. 18:00
G D Z I E
Trzebnica | Raszów
L I D E R Z Y
Dagmara i Jarek Czułek
image27@wp.pl Zapraszamy wszystkich poszukujących Prawdy. Wspólnie poznajemy czym jest prawdziwe chrześcijaństwo studiując Słowo Boże, wspierając się wzajemnie i modląc się o wszystkie te rzeczy, które potrzebują naszego wsparcia i wstawiennictwa.
K I E D Y
Piątek, godz. 18:30
G D Z I E
Smolec | Stabłowice
L I D E R Z Y
Kateryna i Dima Roslov
roslovdm@gmail.com "Mniej nas, więcej Jezusa" Spotykamy się co dwa tygodnie; w pierwszy i trzeci piątek miesiąca. Celem naszych spotkań jest wspieranie duchowego rozwoju w Panu Jezusie Chrystusie poprzez studiowanie i zastosowanie Pisma Świętego w codziennym życiu oraz budowanie wzajemnych relacji pomiędzy sobą.
K I E D Y
Piątek godz. 19:00 (co dwa tyg)
G D Z I E
Jaszowice (za Kobierzycami)
L I D E R
Stanisław Blank
stanislaw.blank@schwroclaw.pl Chcemy wspólnie wzrastać w poznawaniu i uwielbieniu Chrystusa przez rosnącą radość w Nim, we wszystkich sferach życia i przelewającą się na innych miłość Chrystusa. Zaczynamy od studiowania Listu do Filipian ( przewodnik: “Zaskoczeni Radością” ), a następnie przejdziemy do kolejnych Ksiąg Biblijnych. Zapraszamy! stanislaw.blank@schwroclaw.pl