Nabożeństwa Niedzielne godz. 11:00

GRUPY DOMOWE

To miejsca wzrastania w Chrystusie, budowania relacji z Bogiem i ludźmi,
wspierania się wzajemnie. To platforma łącząca ludzi poprzez relacje w małych grupach, której celem jest wspólne upodabnianie się do Chrystusa, wzrastanie we wzajemnej miłości, poświęceniu i realizacji swoich talentów dla rozwoju Jego Królestwa w Kościele i poza Kościołem.
K I E D Y
Poniedziałek 20:00
G D Z I E
Krzyki
L I D E R Z Y
Marek Stembalski
SPOTKANIA DLA MĘŻCZYZN
m.stembalskii@gmail.com Inspiracją do powstania tej grupy była historia 300 wojowników Boga i Gedeona która znajduje się w Księdze Sędziów. To w tej historii Bóg pomaga wybrać Gedeonowi grupę 300-stu, która stanęła do zwycięskiej walki z wielotysięczną armią przeciwnika. Bóg uczy nas poprzez tą historię, że (parafrazując) nie chodzi o ilość ale o jakość. Dziś obecnie w kościele jest wielu facetów, ale nie wielu jest gotowych by toczyć zwycięską walkę z przeciwnikiem i toczyć bój o budowanie Królestwa Bożego. Na tej grupie chcemy poznawać Boże Słowo, inspirować się obserwując życie bożych mężów. Będziemy rozmawiać o tym, co to znaczy być ojcem i mężem we współczesnym świecie, szukać Bożej woli dla naszego życia i wspierać się w naszych męskich wojenkach, które toczymy każdego dnia. Chcemy ramię w ramię – tarcza w tarczę – toczyć dobry bój o nasze rodziny, nasze małżeństwa. Chcemy modlić się i błogosławić nasze żony, nasze córki, naszych synów, ale nade wszystko chcemy uczyć się co to znaczy być uczniem Jezusa. Jeśli rozumiesz, że życia każdego Bożego wojownika codziennie zaczyna się na kolanach i chcesz być prawdziwie uczniem Jezusa Chrystusa, jeśli chcesz czegoś więcej niż tylko niedzielne chrześcijaństwo i chcesz pójść dalej i głębiej w swojej relacji z Bogiem, to zapraszamy Ciebie serdecznie na męską grupę. To tu zbudujesz relację z innymi facetami i mam nadzieję za każdym razem wyjdziesz zachęcony i zbudowany tym co Bóg robi w naszym życiu.
K I E D Y
Poniedziałek 18:00 (co 2 tyg.)
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Robert Lubczyński
rlubcz@wp.pl Nasza grupa skierowana jest do osób pragnących studiować SŁOWO BOŻE. Chcemy pogłębiać nasze relacje z BOGIEM wspierając się wzajemnie i dążąc do naśladowania naszego Pana JEZUSA CHRYSTUSA.
K I E D Y
Wtorek 18:00
G D Z I E
Księże Małe
L I D E R Z Y
Monika Surówka, Marta i Grzegorz Byrka
SPOTKANIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI
monika.surowka@o2.pl

Spotkania kierowane są do rodzin, ważną ich częścią są dzieci. Wierzymy, że podstawą silnego Kościoła jest rodzina ufająca Bogu, strzegąca Jego dróg, budowana na fundamencie jakim jest Jezus Chrystus. Chcemy stworzyć przestrzeń, aby rodzice mogli wzrastać, zatrzymać się w codziennym biegu i spojrzeć na swoje życie z Bożej perspektywy, doświadczyć miłości Boga jako Ojca, poznawać Jego Słowo.

Spotkania odbywają się co dwa tygodnie we wtorki od godziny 18 w dzielnicy Księże. Zaczynamy wspólnym posiłkiem wraz z dziećmi 🙂 Następnie mamy czas na głębsze rozmowy i studiowanie Biblii. 

K I E D Y
Wtorek 18:30
G D Z I E
Gajków
L I D E R
Kasia i Grzegorz Rybak
katarzyna.rybak007@gmail.com Przerabiamy Fundamenty Wiary, ucząc się żyć z Bogiem każdego dnia. Grupa jest głównie dla nowych osób, które chcą budować swoje życie na jedynym prawdziwym fundamencie - Panu naszym Jezusie Chrystusie! Serdecznie zapraszamy : )
K I E D Y
Wtorek 18:30
G D Z I E
Sołtysowice
L I D E R Z Y
Lidia i Marek Dubaj
lidiamarek@poczta.onet.pl Jesteśmy małżeństwem z 30-letnim doświadczeniem, w którym różnie bywało - zwłaszcza, gdy nie znaliśmy Boga, a także rodzicami dwóch dorosłych córek i syna. Nawróciliśmy się w 1992 r. i od tamtego czasu pragniemy budować nasze życie na mocnym fundamencie jakim jest Jezus Chrystus. Zapraszamy osoby chętne do wzrastania w poznawaniu naszego Pana i Zbawiciela oraz Jego Słowa na wspólne dzielenie się codziennym życiem z Bogiem i studium Słowa Bożego.
K I E D Y
Wtorek 19:00
G D Z I E
Partynice
L I D E R Z Y
Małgorzata i Artur Leonczuk
Wybraliśmy się w podróż przez całą Biblię. Pragniemy poznać jak cała Biblia przedstawia Boga. Studiujemy Boże Słowo, słuchamy wykładów, rozmawiamy i modlimy się.
K I E D Y
Środa 18:00
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Olga i Tomasz Bartosik
o.olech@me.com Wymieniając osobiste odczucia i doświadczenia na bazie bieżących kazań i dotyczących ich fragmentów Słowa, szukamy odpowiedzi na pytanie; jaki jest Bóg oraz prawdy o sobie samych i bożej woli dla codziennego życia.
K I E D Y
Środa 18:30
G D Z I E
Radwanice
L I D E R Z Y
Mariusz i Monika Surówka
mariusz.surowka@gmail.com monika.surowka@o2.pl Nasza grupa jest dla osób, którzy chcą być naśladowcami Chrystusa, czytać wspólnie Pismo Święte, poznać bliżej Boga a przy okazji siebie nawzajem. ? Na spotkaniach budujemy więzi poprzez rozmowę, wymianę swoich doświadczeń, wzrost, stawiamy wspólnie czoła wyzwaniom każdego tygodnia i uczymy się być kimś więcej niż tylko fanem Jezusa.
K I E D Y
Środa 18:30
G D Z I E
Smolec
L I D E R Z Y
Przemek i Asia Loho
plohmsg@gmail.com Nasza grupa jest dla każdego, kto chce podążać za Jezusem Chrystusem i w oparciu o Słowo Boże budować siebie i relacje z innymi ludźmi.
K I E D Y
Piątek 18:00
G D Z I E
Trzebnica | Raszów
L I D E R Z Y
Dagmara i Jarek Czułek
image27@wp.pl Zapraszamy wszystkich poszukujących Prawdy. Wspólnie poznajemy czym jest prawdziwe chrześcijaństwo studiując Słowo Boże, wspierając się wzajemnie i modląc się o wszystkie te rzeczy, które potrzebują naszego wsparcia i wstawiennictwa.
K I E D Y
Piątek 18:30
G D Z I E
Stabłowice
L I D E R Z Y
Kateryna i Dima Roslov
roslovdm@gmail.com

„Mniej nas, więcej Jezusa”
Celem naszych spotkań jest wspieranie duchowego rozwoju w Panu Jezusie Chrystusie poprzez studiowanie i zastosowanie Pisma Świętego w codziennym życiu oraz budowanie wzajemnych relacji pomiędzy sobą.