Nabożeństwa Niedzielne godz. 11:00
служіння 14:00

Pokój modlitwy

Pokój modlitwy, a dokładniej służba uzdrowienia powstała z potrzeby niesienia pomocy wszystkim cierpiącym i potrzebującym. Jako naśladowcy życia i służby Jezusa Chrystusa, oraz opierając się na prawdach zapisanych w Słowie Bożym wierzymy, że Bóg dzisiaj uzdrawia!

Od momentu powstania naszej służby jesteśmy świadkami wielu cudownych uzdrowień. Widzimy w jak potężny sposób Bóg dotyka i uzdrawia ludzi z różnych chorób. Tam gdzie medycyna stawia trudne diagnozy – Bóg przynosi życie!

Jemu niech będzie chwała w Jezusie Chrystusie! 
Jeżeli jesteś chory i potrzebujesz modlitwy o uzdrowienie to zapraszamy cię do naszego Kościoła do Pokoju Modlitwy w każdą niedzielę po nabożeństwie. Jeżeli z powodu choroby nie jesteś w stanie przyjść na nabożeństwo, napisz do nas >>>

 

Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś Bożego uzdrowienia w Pokoju Modlitwy i nie podzieliłeś się tym, opowiedz nam o tym osobiście lub również napisz do nas >>>

 

„Lecz on nasze choroby nosił, nasze cierpienia wziął na siebie. A my mniemaliśmy, że jest zraniony, przez Boga zbity i umęczony. Lecz on zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni”

Księga Izajasza 53: 4-5