Nabożeństwa Niedzielne godz. 11:00

Powołani do… konferencja dla facetów

Zapraszamy serdecznie wszystkich mężczyzn na konferencję „Powołani do:”, która odbędzie się 5 października w godzinach 10:00-16:00.
Jest tyle ważnych męskich tematów, które warto poruszyć we współczesnym świecie.

Konferencję poprowadzą:

Henryk Wieja

Lekarz medycyny, założyciel Ośrodka Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej w Ustroniu, założyciel i dyrektor Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja. Autor książek: „Tajemnice pełnego zdrowia”; „Bóg, którego potrzebujemy”; „Moc błogosławieństwa ojca”; „Przez szacunek do duchowego autorytetu”. Współautor książek: „Małżeństwo o jakim marzymy”; „Jak skutecznie pomagać innym”, „Rzeka uzdrowienia”.
Publikuje artykuły w kwartalnikach „Nasze Inspiracje” oraz „Życie Duchowe”. Mówca i wykładowca. Jego pasją jest promowanie zdrowego stylu życia, prewencja stresu i wypalenia zawodowego, nauczanie o budowaniu dobrych relacji z Bogiem i z ludźmi oraz wzmacnianie więzi małżeńskich i rodzinnych.

Andrzej Kalupa

Jeden z pomysłodawców zorganizowania konferencji dla facetów „Powołani do:”. Mąż jednej żony. Ojciec trójki dzieci. Naśladowca Chrystusa. Od wielu lat Lider Kościoła. Czynnie związany ze służbą pomocy i wsparcia w Kościele. Szef Rady Finansowej Społeczności Chrześcijańskiej we Wrocławiu. Wraz z wierzącymi przyjaciółmi od lat prowadzi wrocławską firmę frameLOGIC.

 

Mirosław „Klekot” Walczak

Pastor Społeczności Chrześcijańskiej we Wrocławiu. Muzyk z zamiłowania. Były perkusista m.in. zespołu Heavy Blues. Brał udział we wszystkich ważniejszych festiwalach w Polsce (Sopot, Opole, Rava Blues, Brodnica, Kołobrzeg itp.). Zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą. Biznesmem, szef i założyciel Fabryki Koncertowej Radia Eska Wrocław. Zorganizował ponad 1000 koncertów. Przez 8 lat Pełnomocnik Prezydenta Miasta Wrocławia.
Aktualnie realizuje swoją największą życiową pasję – całym sobą służy swojemu Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi !

Zarejestruj się już dzisiaj!

Link do rejestracji: https://forms.gle/MhNH6SdnchLF7iSc9

Wstęp wolny!